O firmie, Okna Nowy Sącz, Okna Mszana Dolna, Okna Limanowa, Okna Gorlice, Honer


wczytywanie
O firmie, Okna Nowy Sącz, Okna Mszana Dolna, Okna Limanowa, Okna Gorlice, Honer Jesteśmy honernie dobrzy w tym co robimy!
Drzwi wewnętrzne Plisy i rolety wewnętrzne Moskitiery
Okna Bramy garażowe Drzwi zewnętrzne Rolety zewnętrzne
Odwiedź nas

O firmie

Firma Honer, jako wieloletni dostawca okien, drzwi, bram, rolet zewnętrznych i wewnętrznych, plis oraz moskitier oferuje wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Przede wszystkim jakość i profesjonalizm

Decydując się na wybór okien czy drzwi, które posiadamy w ofercie, mają Państwo pewność że zaproponujemy Państwu optymalne rozwiązanie, najlepiej dopasowane do naszych potrzeb.

Wieloletnia znajomość rynku oraz doświadczenie, pozwalają na przygotowanie naszej oferty tak, aby składała się ona z najlepszych profili i rozwiązań od sprawdzonych i rzetelnych producentów.

Naszą ofertę wyróżnia nie tylko jakość oferowany produktów ale także atrakcyjna cena, która jest adekwatna do wybranego przez państwa systemu - u nas Państwo nie przepłacicie!

Chętnie pomożemy

Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel chętnie pomoże i doradzi. Zawsze kierujemy się potrzebami klienta i oferujemy odpowiednie rozwiązanie dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania.

Jesteśmy HONERNIE dobrzy w tym co robimy!

Zawsze staramy się być perfekcyjni w tym co robimy. Dlatego możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami oraz usatysfakcjonowanymi klientami.

 Jesteśmy blisko Ciebie

Posiadamy wiele oddziałów na terenie Małopolski, usytuowanych w ten sposób, żeby być jak najbliżej naszego Klienta. Zapraszamy do naszych placówek, gdzie czeka na Państwa miła i fachowa obsługa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz z galerią realizacji i inspiracji. W razie wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji - skontaktuj się z nami.

 
do gory